Ambicją naszego teatru jest dbałość o jak najwyższą wartość artystyczną produkowanych spektakli oraz prezentowanie coraz większych i bardziej złożonych produkcji. Dotychczasowe przedsięwzięcia oraz plany dalszego rozwoju wiążą się ze znacznymi nakładami finansowymi. Jako instytucja pozbawiona publicznego dofinansowania dla repertuarowej działalności, swój rozwój zawdzięczamy przede wszystkim hojności sponsorów.

Teatr IMKA jest wszechstronnym i atrakcyjnym partnerem dla firm, które chcą być związane z nowoczesną instytucją kultury. Z naszej strony możemy przyczynić się, w sensie twórczym do tego, by firma z powodzeniem spełnia swoje cele z zakresu Corporate Culture Responsibility (CCR) – odpowiedzialności firmy za kulturę.
IMKA oferuje wiele możliwości sponsoringu:

Firma może stać się Sponsorem / Mecenasem / Partnerem całego teatru lub wspierać wybrany tytuł repertuarowy IMKI. Inną możliwością jest wsparcie konkretnej nowej produkcji lub specjalnego projektu, na przykład w dziedzinie edukacji teatralnej, rozwoju technologicznego lub multimedialnego teatru.
Współpraca teatru IMKA ze sponsorem opiera się zawsze o indywidualnie wypracowane i unikalne rozwiązanie.


 

 

Przyjaciele teatru:

 


                                              Stronę internetową zapewnia:       

       

 

Zapisz się do newslettera

zapisz


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Teatr IMKA, a także udostępnianie ich innym podmiotom działającym w imieniu i na rzecz Teatru IMKA, z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa danych określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (dz. U. Nr 133 z 1997 r. z późniejszymi zmianami) oraz w innych przepisach.

O Teatrze IMKA

Teatr IMKA jest przeznaczony dla szerokiej publiczności, która szuka w teatrze czegoś więcej niż bezrefleksyjnej rozrywki. IMKA daje szansę na spędzenie wieczoru w interesujący sposób - oprócz dobrej zabawy i śmiechu proponuje wybitną literaturę, która stawia ważkie pytania i prowokuje do głębszych przemyśleń. Znakiem szczególnym wszystkich spektakli jest znakomite aktorstwo teatralne.

Teatr mieści się w przedwojennej siedzibie międzynarodowej organizacji YMCA w budynku przy ulicy M. Konopnickiej 6. Nazwa Teatru i jego działalność wpisują się zatem w dawną tradycję Warszawy.

Kontakt z nami

TEATR IMKA

ul. Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

Rezerwacja

22 339 05 20
rezerwacja@teatr-imka.pl

Godziny pracy kasy:
pon-pt 10-18 lub do rozpoczęcia spektaklu
sb-ndz 12-18 lub do rozpoczęcia spektaklu

Rezerwacje grupowe

tel. 533 131 753

Sekretariat

22 339 05 21
sekretariat@teatr-imka.pl