2017.12.09 Sobota 18:00

Imka Light

Pozytywni

REŻ. KRZYSZTOF CZECZOT

teatr-imka

"POZYTYWNI" to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają Magdalena Boczarska, Olga Bołądź/Hanna KonarowskaJanusz ChabiorŁukasz Simlat oraz reżyser: Krzysztof Czeczot i autor sztuki Cezary Harasimowicz. "POZYTYWNI"  to kultowy już spektakl grany przy nadkompletach publiczności nie tylko na deskach warszawskiego Teatru IMKA ale i w całej Polsce. 

 

Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco...

 

Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. EWA jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: MICHAŁA - geja, rolnika spod Mławy; ANNĘ - arystokratkę, która odkrywa swoje -bynajmniej niearystokratyczne! - korzenie oraz JANA, męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą.

 

#Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób, dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego - co warto podkreślić - pozwala widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas - mówi Krzysztof Czeczot, reżyser.

 

OBSADA:

 

EWA – Magdalena BOCZARSKA/ Grażyna WOLSZCZAK

ANNA – Olga BOŁĄDŹ/ Hanna KONAROWSKA

JAN – Janusz CHABIOR

MICHAŁ – Łukasz SIMLAT

 

SCENARIUSZ:

Cezary HARASIMOWICZ

 

REŻYSERIA:

Krzysztof CZECZOT

 

Spektakl wystawiany jest w Teatrze IMKA w Warszawie w ramach projektu IMKA Light.