Magical ballet box.Dark beauty

teatr-imka

Wybierz datę przedstawienia:

Obsada:

 

MAGICAL BALLET BOX – Dark Beauty”

 

 

magiczne show baletowe w wykonaniu Warsaw Ballet & friends

dla dzieci, młodzieży i dorosłych

 

 

 

A co gdyby tak w trakcie jednego wieczoru można było przenieść się do nie jednego, a do wielu światów magii tańca i baletu?

Co gdyby księżniczka zmieniała się w pełną mroku gejszę by na sam koniec w romantycznym duecie baletowym jako pełna wątpliwości kobieta mówić o miłości?

Co gdyby każdy tancerz i tancerka pokazywali wybrany kawałek duszy, czarowali pięknem ruchu hipnotyzując widzów niesamowitymi układami tanecznymi?

 

 

A co gdyby zwyczajnie oddać się magii MAGICAL BALLET BOX i przekonać się, że to wszystko jest możliwe, że magia naprawdę istnieje?

 

MAGICAL BALLET BOX to koncert podczas którego widzowie ujrzą najpiękniejsze fragmenty z baletów klasycznych i spektakli z repertuaru Warsaw Ballet, które poruszają, zaskakują, wprawiają w zachwyt, wzruszają, napełniają grozą, skłaniają do refleksji, napełniają radością i są po prostu piękne.

Tancerzami magikami są członkowie zespołu Warsaw Ballet oraz zaproszeni przez Warsaw Ballet przyjaciele ze świata tańca. Każde wystawienie MAGICAL BALLET BOX jest inne i absolutnie niepowtarzalne, bo nigdy nie wiadomo co wyskoczy z magicznego pudełka.

 

MAGICAL BALLET BOX - „Dark Beauty” to taneczna opowieść okraszona multimedialną scenografią o nieoczywistym, mrocznym i niekiedy melancholijnym pięknie, które kryje się w każdym z nas. Podczas „Dark Beauty” widzowie będą mieli okazję zobaczyć niesamowite etiudy taneczne w wykonaniu tancerzy Warsaw Ballet oraz tancerzy gościnnych. Nie zabraknie tańca współczesnego, neoklasycznego, jak i baletu klasycznego.

 

DARK BEAUTY – piękno drzemie w każdym z nas

 
 
 
OBSADA: Natalia Maria Wojciechowska, Łukasz Lewandowski, Teresa Żurowska, Klaudia Janicka, Olga Rakevych, Honorata Perzanowska, Agnieszka Słowikowska, Adrian Kubacki, Arek Hryb, Paulina Jędrzejczyk, Zuzanna Czaplak, Stefania Kovessi, Katarzyna Kuzka, Nina Sadowska, Karolina Rabiega, Kamila Rybacka, 
 
ŚWIATŁA I SCENOGRAFIA: Paulina Jędrzejczyk i Paweł Stępniak
 
OPIEK ARTYSTYCZNA: Natalia Maria Wojciechowska