TEATR IMKA
ul. M. Konopnickiej 6
00-491 Warszawa


Teatr prowadzony jest przez spółkę Teatr IMKA Sp. z o.o.
ul. M. Konopnickiej 6
00-491 Warszawa
KRS: 0000536275
NIP: 701 04 55 326



Dyrektor Artystyczny: Tomasz Karolak


PRODUCENT: TOMASZ KAROLAK, Fundacja IMKA



Kasa/biuro obsługi widzów:
Julia Maliszewska, Iga Bogdan
tel. 22 339 05 20
kasa@teatr-imka.pl
 
Impresariat/biuro:
Iga Bogdan
tel. 22 339 05 21/22
iga.bogdan@teatr-imka.pl
 
Dyrektor Zarządzający:
Filomena Rácz
tel.690 499 752
filomena.racz@teatr-imka.pl
 
Koordynator festiwalu/producent:

Ewa Jedynasty
tel. 22 339 05 21/22
ewa.jedynasty@teatr-imka.pl
 
Specjalista ds. finansów:
Magdalena Kowal
ksiegowosc@teatr-imka.pl
Katarzyna Modzelewska
katarzyna.modzelewska@teatr-imka.pl
 
Koordynacja prac artystycznych:
Dorota Powierża
tel. 600 880 487
koordynator@teatr-imka.pl
 
Komunikacja i marketing:
Monika Kutnik-Barańska
tel. 664 150 600
monika.baranska@teatr-imka.pl
 
Eventy/Wynajem:
Magda Prus
tel.503 815 089
wynajem@teatr-imka.pl

Kierownik techniczny:

Piotr Karolak
piotr.karolak@teatr-imka.pl

 

Oświetleniowcy: Katarzyna Parczewska, Karol Białek

Akustycy: Jakub Nowakowski, Andrzej Chruściel, Marcin Araźny,

Obsługa widowni: Marta Skoczek

Obsługa techniczna: Artur Czajkowski, Mateusz Kumor